| Larisaaaaa a întrebat:

happy. Am observat ca multi dintra voi il urasc pe Justin Bieber. As vrea sa stiu, de ce?big grin

Mie Justin Bieber mi se pare un tip cool, e de treaba, stie cum sa se comporte, e amuzant; imi place mult si cum canta. Ar putea fi un bun prietenwinking (Parerea mea )
Imi place mult de el si ma numar printre fanele lui.

Dar nu inteleg ce aveti cu el. Pana la urma e si el un om ca noi toti.

In fine.
Va place Justin Bieber? Daca da, de ce?
Nu va place Justin Bieber? Daca nu, de ce?
Astept raspunsuri...

Am uitat big grin. Am auzit ca Justin Bieber are si un nr. pentru fani. Daca il are cineva si mi-l poate da. Astept :*

Răspuns Câştigător
| Arskjfrhgj a răspuns:

Faza e ca. unii nu au reusit intr-o viata. cat a reusit el acum. Milioane de fani la doar 17 ani e ceva. dar unii oameni sunt prea obsedati de el. adica isi fac conturi pe facebook twitter myspace etc. cu numele si pozele lui. spun ca "il iubesc" "il adora" "nu pot trai fara el" credeti ca lui chiar ii pasa de toti acesti fani? adica. toate vedetele au texte de genu` " multumesc, nu as fi fost aici fara voi. voua va datorez totu` va iubesc. fac asta doar pentru voi. nu vreau sa va dezamagesc" si chestii de genu` asta.Recunosc, e dragut! si milioane de fane sunt intebunite dupa el. din pacate nici nu stie ca existam laughing). Acum cativa ani nimeni nu stia nimic despre el.iar acum Rihanna e " big sis".am impresia ca "sufera"de celebritate.dar hai sa fim seriosi, daca ati fi fost in locu` lui cum v-ati fi comportat? logic ca nu mai poate fi un om normal, trebuie sa se adapteze la " noua viata"

10 răspunsuri:
| Tasya05 a răspuns:

Il ador... Este un adevarat idol pentru mine. Este pur si simplu superb! Are talent, este frumos, stie sa se poarte cu fanii. Numai are nevoie de nimic. Are tot ce trebuie sa aiba o vedeta. Cat despre cei care il urasc, nici macar nu imi pasa. Justin e vedeta mea preferata si asa v-a ramane mereu!

| Fillaide a răspuns:

Imi place Justin Bieber pentru ca chiar cred ca are talent, imi place muzica lui.Insa,nu-mi place ca aceste "vedete" sunt idolatrizate, in fond sunt tot oameni, nu?

| KisaTheCute a răspuns:

Bună!

Prima oară lasă-mă să îţi răspund tot printr-o întrebare.

TU îl cunoşti pe Justin face 2 face? De unde ştii sigur că e de treabă, şi de unde ştii cât e de politicos în viaţa privată.

Şi, nu, nu îl suport pe Justin, pentru următoarele motive [ poate sunt bârfe dar mi-au schimbat radical părerea şi aşa proastă despre el, apropo, nu scriu cu diacritice, sun gata scrise pe net şi mi-e o lene :)) ] :

1. Sa te filmezi in timp ce iti usuci parul, ca apoi sa pui video-ul pe youtube, ca fanii sa te "admire"… STUPID!

2. Sa aduci diferite afirmatii despre alte vedete, doar pentru simplu fapt ca esti "celebru" si ai multi fani….

Selena Gomez, care ii placea, acum este plictisitoare.
Rihanna e o fitoasa.
Miley Cyrus i se pare o urata.
Mariah Carey : "o baba batrana care nu ar mai trebui sa cante."
"Nu-mi mai place muzica ei, nu mai e aceeaşi. E ca şi cum Michael Jordan ar reveni să joace în NBA. A trecut deja de perioada ei cea mai bună."

3. Sa-ti scrii biografia la numai 16 ani. Acum pe bune, ce scrii la 16 ani? Cum cantai pe strada inainte sa devii faimos, si acum nimeni nu-ti ajunge la nas?:|

4. Sa iesi cu noua masina pentru a-ti face din nou publicitate? Si nu are permis, cel putin nu avea atunci.

5. Dupa ce spune "chestii" despre alte vedete, se gandeste sa le impace el pe Selena Gomez si Demi Lovato. Oh, c’mon! :-j si asta dupa ce el, la randul sau a avut un conflict cu Kesha, in urma unor declaratii.

6. Tupeul lui :

"Diddy mi-a promis că îmi face cadou un Lamborghini atunci când voi împlini 16 ani, dar bineînţeles că nu a făcut-o. Aşa e el! Îi place să dea mult din gură… M-am obişnuit…"

Da, si pana la urma a primit masina, dupa ce P. Diddy a citit declaratia lui Justin.

Pa, pa!

P.S. : aici găseşti numere oficiale şi adresa de mail.

http://wiki.answers.com/Q/What_is_Justin_Bieber's_official_fan_phone_number

| zeldaxlove64 a răspuns:

Am auzit de la toata lumea ca e gay si ca e cu selena gomez doar pentru ca vrea sa se foloseasca de ea sa o lase insarcinata si dupa aia sa ii dea papucii.toti amicii mi-au zis asta

| Crucified a răspuns:

Il ubesk

| DarkBlood32 a răspuns:

Ai dreptate scumpete kiss Si eu ma numar printre fanele lui. Justin Bieber NU este gay. Justin bieber este idolul femeilor. Nu l-am auzit pe JB sa-i placa de vreun baiat. Mai kid, astia care spun ca JB este gay: Gay nu inseamna a avea voce de fata si a se comporta ca o fata, mai degraba se numeste metrosexualitate, dar nu cred ca JB este metro`. Cert este ca unele fete sunt invidioase pe JB ca nu stiu ce, nu stiu cum..bla-bla-bla. chatterbox In fine, sa-ti spun de ce imi place de Justin Bieber:
1. Ador stilul lui S.W.A.G. love struck
2.Imi place vocea lui, nu mi se pare de fetita laughing Unii spun ca are voce de fetita deoarece li s-au subtiat auzulhee hee
3.Este un tip prietenos, m-as imprieteni usor cu el, e de gasca.

PUNCT.

| GabeN a răspuns:

One comment : JB SUCKS!
Foarte multe jocuri miniclip gen Happy Wheels au la servere asa : "Kill JB"
SO, This gay sucks

| curlyhair a răspuns:

Il urasc din aceleasi motive XxXKolorXxX

| cristisp a răspuns:

Jbieber da ce nu cauti ca are 51 ani

| Xwd_Lorry_1979 a răspuns:

Il urasc la maximmmmm! motiv pentru care iubesc bancul asta: ''vesti oribile din industria lumii muzicale din USA Justin Bieber a fost gasit viu in apartamentul sau''laughing
Habar n-am ce i-a placut selenei la el!