| andreeaoprea a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi. Am o voce oribila dar imi place f mult sa cant la chitara. Ce as putea face sa imi imbunatatesc putin vocea. Ceva ce pot face eu acasa, nu cursuri... mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Daca fumezi, lasate, vocea se exerseaza si prin exercitii serioase vei reusii sa iti strunesti vocea. ouale crude fac minuni in curatarea vocii.Succes si cauta filmul Regele balbait (nu sunt sigur de intreg titlul) in care un rege balbait ajunge un minunat orator datorita exercitiilor asidue.Succes

| EvellineDub a răspuns:

Tu acasa, cam nimic.Incearca sa canti cat mai mult, sau limiteaza-te sa canti doar la chitara.