| Andreea27ani a întrebat:

Am si eu o dilema. 2 dec a fost prima zi a c.m. in 14 am avut contact neprotejat.Desi am c.m. reglat(27zile respectiv 4 zile de sangerari) nici azi nu mi-a venit menstruatia(1ian).Am ceva simptome de sarcina(sani sensibili si mariti in volum cu usoare mancarimi,oboseala si somnolenta,dureri de spate si cap,nevoia de urinare mai frecventa,constipare,morificari pe plan afectiv, arsuri la stomac).Am facut ieri un test de sarcina si a iesit negativ.Mai fac unul pe 4 ian, dar pana atunti vreau va rog parerile voastre.Va multumesc anticipat (((imi doresc mult bebe)))

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

La multi ani Andreea si sa-ti traiasca. Se pare ca intr-adevar are sa vina barza din semnele pe care le ai.Fai si acel test sau mergi la un cabinet la un control unde nenea doctorul are sa spuna sigur daca esti sau nu (in cel mai rau caz), Sa fiti sanatosi.

1 răspuns:
| charna a răspuns:

Autosugestia este la tine. elimina stres-ul
daca vrei bebe.