| ****TiNaaaaa**** a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am alunite cam de marimea unei radiere unui creion.dar nu sunt iesite in relief..si as vrea sa stiu un corector bun care acopera foarte bine. daca imi puteti spunebig grin si preturi..multumesc anticipat!

1 răspuns:
| TheLegends a răspuns:

Pai sungurul lucru e sa nu stai la soare si sa de duci la doctor sa-ti faca analizele sau cv de genu eu am avut la fel dar a fost tot iarna asa ca iarna nu te dezbraci in pielea goala ci te inbraci mai mult asa ca nu o sa fie la vedere.