| anonim_4396 a întrebat:

happy Am si eu o intrebare pentru cei care au vizitat Sighisoara pe timpul festivalului medieval. Merita sa mergi? :-s Imi doresc de foarte mult timp sa ma duc insa tot am amanat si n-am mai apucat avand in vedere ca sunt pasionata de chestiile medievale inca de cand eram mai micuta si chiar as vrea sa vad cam ce se intampla pe acolo. Si taxele? Cam cat costa toate la un loc? Sa nu punem la socoteala si mancarea, suvenirurile si altele. De foarte mult timp imi doresc sa plec cu rucsacul in spinare si cu niste prieteni la pachet. happy Am mai postat astfel de intrebari dar nu au fost raspunsuri satisfacatoare asa ca am decis sa reformulez. happy Mersi tuturor. Fundita. happy

2 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Am fost in tabara.sincer nu stiu cat a costat...este un loc minunat.merita vizitat... fundita?,,,,,

| Luximina a răspuns:

Heii :*

eu sunt din Sighisoara :*... iti spun ca chiar merita sa vii in orasul meubatting eyelashes este un oras foarte frumos cu care ne si mandrim iar festivalele sunt minunate:*... pai taxele depind unde te cazezi si cati sunteti intr.o camera :*
sper ca ti.am fost de ajutorbatting eyelashes [fundita?:*]