| ion23 a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare foarte importanta unde scrie afla ce au facut prieteni tai pe TPU imi arata intrebarea chiar acolo dar dar nu toata nu o pot deschide si as dori sa stiu cum pot afla care sunt acele persoane va rog mult raspundeti-mi dau (funda) si vot.este foarte important pentru mine.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

În caz dacă nu poți accesa o anumită întrebare, este posibil să fi fost editată (modificată), mutată la o altă categorie (drept urmare s-a schimbat și link-ul), raportată sau ștearsă.

Eventual, intră pe profilul celui care a postat-o. Poate o găsești acolo, dacă ai noroc.
Baftă!