| User11547 a întrebat:

TPU! As dori sa imi iau un telefon nou dar nu stiu daca sa imi iau un telefon cu tastatura Qwerty sau cu Touch Screen. Voi ce credeti de care sa imi cumpar? Dau funda.
P. S.: Daca se poate sa motivati alegerea facuta.big grin
P. P. S.: Scrieti si cateva modele de telefoane. happy
Tnx:*

1 răspuns:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Cu tastatura qweerty deoarece cele cu Touch Screen sunt foarte sensibile si daca se intampla sa le scapi din mana sau sa le lovesti ai mari sanse sa nu iti mai mearga la fel de bine...sau chiar deloc. Opteaza totusi pentru un Nokiawinking