| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-i fac prietenei mele cele mai bune o poezie prin care sa-i exprim cat de mult conteaza ea pentru mine de obicei am o imaginatie si cand ma pun sa scriu poezii vin rimele una dupa alta dar cand e de ea ma emotionez si nu pot sa fac nimic deci ma ajutati va rogg!

2 răspunsuri:
| diana0983 a răspuns:

LOL eu sa-i dau floare laughing rolling on the floor Pai ce eu sunt baiat?

| alexia_4792 a răspuns:

Poeziile s-au cam epuizat de pe vremea lui Eminescu, asa ca mai bine ii spui pur si simplu ce simpti pentu ea, si-i dai o floricica cat de mica dar sa miroasa frumos si o sa vezi rezultatele.