| ana_2137 a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot receptiona posturi tv din Coreea de Sud, cum ar fi Arirang tv, KBS World dar si alte posturi? Sau macar cateva site-uri unde pot vedea gratis emisiunile, serialele lo dar atunci cand se difuzeaza si la ei adica in direct ma rog intelegeti voi dar sa fie gratis. Am intrat si pe site-ul KBS mai exact aici http://kbsworld.kbs.co.care/worldi/guide.html si chestia aia cu player guide e ca sa vezi gratis pe internet sau cum? Ma intereseaza daca le pot prinde si la tv daca se poate, chiar imi place cultura lor, muzica lor si de aceea as vrea sa pot prinde posturile lor tv. Deci astept informatii, raspunsuri va rog mult. Multumesc si bineinteles o sa fie si funda.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Instaleaza Readon TV Movie Radio Player 7.1.0.0 (e free) si poti viziona\asculta ce doresti