| TheCriminal91 a întrebat:

As vrea sa stiu din Arad de unde as putea lua bang energy? Este o bautura energizanta care am auzit ca iti da f multa energie si as vrea sa iau pentru mine si sormea.Precizez ca eu am 12 ani si ea 13.Si na as vrea sa imi spuneti va rog de unde as putea sa iau aceasta bautura sau daca se gaseste in Arad si unde.Multumesc

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu sunt din Arad, dar nu va recomand sa beti bauturi energizante mai ales la varsta voastra. Au mai mult zahar decat orice suc acidulat si taurina face rau inimii. Sunt mult mai daunatoare decat Coca-Cola de exemplu, care oricum e foarte daunator.