| AnonimGirl a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva scurt, stie cineva un client bun pentru windows 7 (32 bit) de counter strike? Unul bun, care sa mearga acele coduri, joc cu niste colegi, si nu prea reusesc. Multumesc enorm, funda! (Am incercat lant final 2 si la oarecare hack se blocheaza, doar cateodata reuseste sa mearga ).

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Daca ai steam, nu vei avea nici un fel de problema, merg toate cs-urile, chiar si pe vista!
Daca preferi varianta non-steam, merg majoritatea pe windows 7.
Problema e legata de hack-uri, poti juca si fara!
Dezactiveza vertical sync, asta sa ai 100 de fps-uri, restul depinde de consiunea de internet!