| anamaria13b a întrebat:

As vrea si eu un site cu un program de editat videoclipuri(sa pun poze pe video, sa ma clonez)dar fara Sony Vegas deoarece nu pot sa il downloadez..Astept linurile big grin Dau fundita big grin :*

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Cel mai usor este cu PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film.

Succes!