| Lorє๔คnค a întrebat:

Astazi doamna diriginta a hotarat ca in ultima miercuri inainte de vacanta de iarna sa ne dam cadouri unii altora.Fiecare si-a scris numele pe un biletel, iar apoi trebuia sa tragem la sorti pentru a afla cui ii facem cadou(fiind surpriza, bineinteles). Problema este ca mie mi-a picat un baiat, iar eu nu stiu ce i-as putea cumpara.Nici nu il cunosc prea bine, si nici nu pot sa spun ca il simpatizez.Mentionez ca darul trebuie sa se incadreze in 10-15 lei. Orice idee este binevenita! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Catystar a răspuns:

Poti sa ii cumperi o felicitare de Anul Nou sau Craciun. fundita te rog!

1 răspuns:
| Lorє๔คnค explică:

Lui nu prea ii place chestiile care au legatura cu Dumnezeu, felicitari sau lucruri facute manual.Nu este sensibil si nici nu are un caracter prea frumos