| Adriana1997 a întrebat:

Azi am comandat o carte de pe net,cand ajunge prin posta romana luni sau marti, inca o intrebare cartea Eseul de la editura art e buna sau e mai buna Cartea definitiva? Ofer fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posta"spune"astfel: pentru transporturile internet de colete, durata este de 3-5 zile, atentie, zile lucratoare (excepand sambata si duminica), +ziua expedierii. Doar in cazuri rare dureaza maximul de zile transportul, dar, de obicei, ajunge intre 2-4 zile lucratoare. Depinde din ce judet se face expedierea. Odata, din judetul vecin, am primit coletul in 2 zile lucratoare, iar odata, in 4 zile, altadata in 3 zile, dar niciodata in 5 zile lucratoare.

2 răspunsuri:
| TequilaG a răspuns:

Depinde.

| HighDM a răspuns:

Depinde cand transporta si de unde ai luat-o. happy