| anonim_4396 a întrebat:

azi doua din cele mai bune prietene ale mele s-au certat, eu am incercat sa le impac dar nu am reusit ...stiind ca ele sunt foarte sentimentale as vreau sa le fac un video pe youtube dar nu pre stiu ca sa scriu, va rog daca ati putea sa-mi da-ti niste citate despre prietenie?(mentionez ca ele s-au certat din cauza ca una dintre ele nu a suportat o gluma)

funda

3 răspunsuri:
| OnlyGirl a răspuns:

Cunosclaughing

| Zozolle a răspuns:

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

Prietenia inseamna a fi frate si sora, doua suflete ce se ating fara sa se confunde, doua degete ale aceleiasi maini.

si pui si tu acolo laughing o melodie mai...sentimentala...adica despre prietenie de exemplu
Adda- prietenie adevarata

si ai mai putea scrie:

Chiar vrei sati pierzi prietenul pentru o gluma proasta? Aduti aminte de momentele petrecute impreuna! sau ceva de genuwinking

| ellesy a răspuns:

Una din ele nu e foarte sentimentala laughing