| Batista43 a întrebat:

Buna TPU.Ce inseamna "tu ești troll?".

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Inseamna ca cauti cearta fara motiv, vrei sa faci misto fara motiv, adica un provocator de cearta fara rost numai ca sa se distreze sau sa para cool in fata altora, sa isi demonstreze valoarea prin injuraturi, cearta etc.

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

O persoana care spune idiotenii, se preface ca este extrem de proasta cu scopul de a enerva.

| 1234dany5 a răspuns:

Exista dex!winking

| erichlemny a răspuns:

Inseamna ca esti unu care face farse sau cauta cearta in jocuri. dar mai bine cauta in dex