| korenix a întrebat:

Ce parere aveti despre boxe pe bicicleta?
E cocalarism sau ceva?

Răspuns Câştigător
| AlyNDriftKing a răspuns:

Daca zici ca stai la tara e OK. Daca stateai la oras si ieseai cu boxele si muzica pornita pe bicicleta toata lumea radea de tine. La tara mi se pare ok.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E cocalarism maxim. E la fel ca atunci cand mergi pe strada cu telefonul si pui muzica pe difuzor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine, nu e cocalarism, e ciudat...
Deseori vad baieti cu boxe pe bicicleta si nu prea suport asta, imi pare ciudat
Incearca sa conectezi niste casti la telefon si sa te plimbi pe bicicleta ascultand muzica in casti, asta e normal(dupa mine)

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

N-am vazut niciodata asa ceva, incearca si tu niste casti.

| korenix explică (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Faza e ca am deja boxe pe bicicleta! Dar nu vreau sa par cocalar ma intelegi?
Nu stau la oras sa deranjez multa lume.