| issabelldoth a întrebat:

BUNA TPU!
Ce v-ati propus sa faceti astazi?
FUNDA!winking (pentru cea mai interesanta activitate)

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In aceasta zi urata[ploua si bate vantul]mi-am propus sa particip la sedinta cu parintii[de la gradinita]apoi sa stau acasa la caldurica

| morningstar a răspuns:

Relaxing big grin E ziua mea libera happy

| Woodenpints91 a răspuns:

E incredibil ce vieţi plictisitoare au unii laughing.

| TheAce a răspuns:

Am un eveniment caritabil pe 21 decemb rie, m-am trezit de dimineata sa mai pregatesc evenimentul (contacte cu sponsorii, vom avea peste o ora si o mica repetitie, contacte cu participantii etc) iar deseara mi-am propus sa incep sa corectez si sa mai slefuiesc un scenariu care va servi drept scurtmetraj ce va fi filmat in prima parte a anului viitor si lansat la finele lui 2013.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Astazi mi-am propus sa ma invit multe prietene acasa la pizza, mai pe seara sa mergem in mall la suc iar apoi sa ne mai plimbam prin cartier.

| alina2002 a răspuns:

Buna eu mi-am propus sa ma distrez cu prieteni.ps.nu iti zic complimentul doar ca sa primesc funda ci ca este adevarat.imi place mult de tine mai ales cum arati.

| alina2002 a răspuns:

Buna eu mi-am propus sa ma distrez cu prieteni.ps.nu iti zic complimentul doar ca sa primesc funda ci ca este adevarat.Imi place mult de tine mai ales cum arati.