| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

cine mai stie niste siteuri de facut cont, dar nu metin, farmerama, clubpenguin, imvu, siteuri de adolescente(noi fetele), zoomumba, pandanda.
stiam un joc adorabilll cu niste hamsteri, dar nu mai stiu cum se numeasad
va rogg help, eu si cu colega mea stam la casti si vb pe mes, si ea m-a rugat sa intreb pe TPU ce jocuri de facut cont mai stitihappy
fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1 răspuns:
| aim a răspuns:

Ceea ce va spun nu prea e un joc dar puteti incerca clootel.ro