| s3byk91 a întrebat:

Buna TPU cum as putea sa sterg mesajele de pe facebook toate odata?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, nu poti toate odata. Poti doarpe toate de la un singur amic, astfel: Click"mesaje" din stanga.click pe primul amic au pe amicul care vrei sa stergi mesajele, upa ce ti-a aparut lista cu mesajele de la amicul respectiv click pe "actiuni", apoi click pe "sterge mesajele"sau "sterge conversatia". Apoi repeti aceeas figura cu fiecare amic in parte, succes.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Nu poti, pe toate deodata.