| Chrystyne a întrebat:

Cum stiu daca o persoana mi-a dat ignore?

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Iti trimite mesaj pe messenger (gen cand vrea cineva sa te adauge, dar numai ca-ti zice ca ti-a dat ignore).

| Rallu a răspuns:

Baga`i si tu id-u la detector invisible, si daca iti arata ca e On, si la tine in lista nu este, inseamna ca ti-a dat ignorebig grin

| YoungHomie a răspuns:

Pui o prietena buna buna sa se uite in lista ei sa vada daca mai este online sau pur si simplu il intrebi direct pe ala/aia la telefon sau cand te intalnesti cu ea. lasa-i mesaj si vezi daca nu-ti rasp dupa o perioada inapoi ti-a dat ignore; D [pe mess]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i se mai vede poza de la avatar.