| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

Buna TPU de ce mama ma tine numai in casa? Nu ma lasa sa plec nicaeri numai cand ma trimite la magazin ATAT nu ma lasa la colegi in parc am aproape 12 ani cand aveam 10 ani ma lasa oriunde acum nu ma lasa dc face asta? prietenii mei nu prea mai vorbesc cu mine pentru ca nu ne mai distram in parc sau la ei acasa.Va rog ziceti-mi dc face asta sad crying

Răspuns Câştigător
| momo0988 a răspuns:

Pai..are mai multe motive: 1. ai crescut mai mare si zic sa nu intri in "anturaj"
2. sunt mai grijulii..nici mie nu-mi place, adica si ei au fost mici..au facut la fel!
3. segandesc la binele nostru
4. o sa-ti amintesti asta ma tarziu si sper sa nu faci asta copiilor tailaughing)))))))))))

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana la 18 ani te tine numai in casa si dupa aia te lasa sa faci ce vrei tu, stie ca afara sant destrabalati si nebune poate inveti sa fii cuminte (asa are logica ei).

| iLau a răspuns:

Deja vu'... eu cred ca nu te lasa pentru ca n-are incredere in tine. Cel mai bine este sa o intrebi de ce nu te lasa. Spune-i ca vrei sa iesi cu prietenii etc.

| BOSS123456789 a răspuns:

Poate ca si-a pierdut increderea in tine.
Poate ca ai facut vreo prostie sau inveti prost. Funda?