| Miky_Mikydutza_1998 a întrebat:

de curand am stat cu un baiat dar nu mi-a placut de el iar el este mort dupa mine... as vrea sa stiu daca l.am ranit prea tare sau la baieti nu se aplica suferitul in dragoste...

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

"Si baietii plang cateodata"... Eu zic ca si ei au sentimente si uneori sunt si ei raniti.
Acum depinde si de baiat. Sunt unii indiferenti, dar sunt si altii care pun suflet [desi sunt rari]. happy

2 răspunsuri:
| TSI a răspuns:

Buna!
Oricine poate sa sufere din dragoste atunci cand se implica mult in relatie. Nu inseamna ca daca e baiat nu are sentimente ...ar fi bine sa discuti cu el si sa-l faci sa inteleaga astfel incat sa nu se simta vinovat.

| AVATEITAR a răspuns:

Da ca nu iti place de el spune-i si gata te lasa in pace.Din punct de vedere al meu nu cred ca l-ai ranit.E find baiat.