| Girl0008 a întrebat:

Din pacate am probleme cu bunica.
Dorm cu ea in camera.In paturi diferite bine-inteles.
Seara stau pana la 3-4.Nu imi da voie si tipa si ma cearta.
Cand vreau sa vorbesc la telefon la fel sa inchid.Cateodata nici nu raspund de rusine ca tipa si na...
Mai ma duc in bucatarie pe hol.
Cum aude ca vorbesc de un baiat iar imi spune ce treaba ai tu cu baieti etc etc.Si o suna pe mama sau il suna pe tata si ii spune.
Nu am mai suportat.Si intr-o zi de la nervi i-am spus „Zât".
Ia spus lui tata din fericire nu mi-a spus nimic.
Femeiiia asta imi atinge maximuu de nervi x(
Seara inchid leptopul uneori pe la 12.Si nu am somn si vreau s ma uit la televizor sau sa vorbesc cu prietenii prin mesaje.
La televizor la 12 sau pe la 2 nu ma lasa nici gand.
Cu mesajele... Da ascuns telefonul sau ii fac ceva sa nu faca multa lumina.

Intrebarea este:
Ce pooooottt sa faac?puppy dog eyes
Dau fuuuundă.
Meci mult!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai ca nu e bine pentru tine sa stai cu ea.
Daca nu se poate incearca sa explici ei cand este calm ca esti tinara si ai viata ta privata.
Daca nici asta nu ajuta, atunci rabdare pana cand te vei putea muta de acolo, un batrani nu poti schimba, trebuie sa-l respecti, faci ce poti ca aparenta macar sa fie pe placul ei.

| Jameson a răspuns:

I dai somnifere sa doarma dusa.

| mokanu a răspuns:

Ori "fate frate cu dracu pana treci puntea" stii proverbul ori mai ai o singura alternativa sa o sufoci rolling on the floor