| bluuuu a întrebat:

Buna TPU.este o reclama cu raze x si vreau sa mi-a descarc. trebuie sa scriu reteaua de orange sau vodafone. eu am scris pe care o am. dupa aceea am scris numarul de telefon. am primit un mesaj si scrie sa trimit mesajul "DA" la numarul acelei firme. eu pot sa fac acel numar public...este 1229. si as vrea sa stiu daca mi-sa-r face cost sulimentar pe telefon daca as triimite mesajul, si daca mias descarca aplicatia...se face cost suplimentar?' ps: am abonament!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ala e doar o reclama capcana si iti tot trimit mesaje (sa-ti consume credit) asa ca caut-o din nou si citeste ce pune jos in litere mici ca sa anulezi serviciul astfel vei primi mai multe mesaje.