| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU eu am 12 ani si vreau sa ma apuc de inot pe luna 8 sedinte credeti ca miar deforma corpul cu ceva daca o sa practic timp de un an -2 eu sunt cam plinuta si. m-ar ajuta sa slabesc?

2 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Te-ar ajuta f mult sa slabesti...nu este o problema daca te apuci sa inoti. poti inota si mai mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul este un sport solicitant.Nu numai ca vei slabi dar iti vei modela corpul, iar muschii vor fii mai puternici.Inotul este considerat cel mai bun sport.