| xItsMe a întrebat:

Fac o sceneta de Craciun cu clasa, dar nu am gasit inca din ce carte sau site (unul cu scenete de Craciun) ne putem inspira... Aveti vreo sugestie? Funda pentru cel mai bun raspuns. Ms happy

Răspuns Câştigător
| Andrei9 a răspuns:

Asa am avut si eu in clasa a 7-a... si m-am uitat la "Copii de la 402" (http://www.youtube.com/watch?v=DPJG0El0v8s) sper sa te ajute. noi am avut succes :)))

1 răspuns:
| Prundea_Teodora_1990 a răspuns:

Buna TPU trebuie sa fac o sceneta de Cracin cu clasa dar inca nu am gasit nimic interesan.Ma poti ajuta?