| anonim_4396 a întrebat:

Ieri i-am dat cerere pe Facebook unui băiat care este la mine in liceu. Avea ceva poze cu o chitara (canta la ea laughing ) și i-am dat like-ri și el mi-a dat înapoi. Îmi dă mesaj și începem sa vorbim, avem foarte multe lucruri in comun, de asemenea, este foarte drăguț, blând, calm... Am vorbit toată ziua, însă din senin, in timp ce vorbeam îmi zice că are prietena ( eu eram ceva gen: Bine prietene dar până acum de ce nu mi-ai spus?) Nu inteleg, îmi pare ciudat, adică toată ziua am vorbit și îmi făcea tot felul de complimente gratuite, de ce așa din senin are iubita? Sinceră să fiu a început să-mi placă de el, deoarece avem ce discuta, multe lucruri in comun, e tipul perfect... Dar acum că mi-a zis că are iubită, nu vreau să mă bag, nu prea e treabă mea și nici nu vreau să mă complic având în vedere că deja a inceput să-mi placă de el. Am hotărât să nu-l mai bag in seama, doar daca îmi dă mesaj sa răspund pentru a nu înțelege că altele erau intențiile mele. Da, la început intenția mea era să vorbim și sa fim poate prieteni având în vedere că suntem din același liceu, nu să mă dau la el. Ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

În trei nu merge. Vezi cine e a 3 a roată (la căruță) și scoate-o din joc

| Emma30555 a răspuns:

Dacă ți a zis ca are prietena el a vrut sa clarifice situația și sa înțelegi ca el nu vrea altceva, nu cred ca ar trebui sa ii mai scrii