| PattyX a întrebat:

Buna TPU ...in primul rand am si eu o intrebare de unde imi pot instala webu'? webul este bagat in calculator dar nu stiu cum sa-l fac sa mearga big grin...Cine ma ajuta FUNDA GARANTAT! Pls Repedebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| duta2000 a răspuns:

Deci bagi camera imediat iti apare jos in coltul din dreapa al monitorului ceva o iconita mica dai dublu clic pe ea si o sa iti ceara sa bagi cd de la camera web apoi dai next next si gata

1 răspuns: