| LauraSpunePeFata a întrebat:

Intr-o noapte am visat ca ma sufoc.
Ce inseamna? E ceva de rau?
Multumesc happy

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

N-ar trebui sa crezi in vise! Stii pe parcursul unei nopti ai mult mai multe vise pe care nu ti le amintesti.

| Wøodenpints a răspuns:

O să te sufoci. Și cel mai probabil vei muri sufocată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înseamnă nimic, sunt doar nişte coşmaruri, nu te mai panica.

| david1234567890 a răspuns:

Nu înseamnă nimic, doar ai visat. Nu-ți face griji.

| LetMeHelp a răspuns:

Acest vis poate avea cauze in functionarea defectuoasa a organismului in timpul somnului, in pozitia corpului in timpul somnului sau datorita unor factori care actioneaza asupra organismului. in aceste conditii, visul nu are nici o semnificatie. in schimb, atunci cand cauzele visului sunt altele, misterioase, nepatrunse de mintea omeneasca, visul prevesteste ceva groaznic - o boala incurabila.

Sursa: http://www.interpretarea-viselor.ro/Sufocat,sufocare.html

Bafta! :)