| Elenna_4537 a întrebat:

Intrebare asta esti mai ales pentru cei ce folosesc Tumblr. Stiti ca este o moda sa pui " nebuloase " pe poze.
Ce program imi trebuie sa fac si eu pozele asa?

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| yumii a răspuns:

Pai, nu iti trebuie decat photoscape. salvezi poza. modifici poza de pe fundal [daca vrei] apoi o 'pui' pe cea cu nebuloasele peste, dar setezi poza sa fie mai opaca. [apoi dupa ce o salvezi, poate sa apara un tabel gen : ' fix background color' sau ceva de genul, setezi orice culoare-apoi, dupa ce poza e salvata, dai crop sa dispara culoarea de pe margini] happy