| dyana_6840 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce fel de fete va plac? Adica inalte,slabe,naturale, machiate etc. Fundita:*

Răspuns Câştigător
| werewolfbruno a răspuns:

Nu machiate nu foarte slabe dar nici grase destul de naturale dar sa se dea cu ruj ceva mai inalta ca mine dar nu cu mult a si sa iubeasca viata intr-un mod putin iesit din comun

7 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Nici grasa da nici slabanoaga laughing bruneta ochi caprui sau albastri, naturala, 165, si nu in ultimul rand plina de viata... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic din toate aste nu conteaza ci modul cum gindeste! Mult noroc.

| spaghetty a răspuns:

In primul rand sa nu fie c***e
Inaltime medie(medie spre inalt)
Naturale
Sa nu fie proaste
Si nu imi prea pasa daca are balcoane si dealuri(dar sa fie ceva acolo)doar sa fie frumoase:X

| PoeTuL05 a răspuns:

Inalta 1.70+,slabutza de preferat, naturala mai mult, foarte putin machiaj, neindreptate, ochi albastri(moartea mea), fara fite. Funda?

| maryannn a răspuns:

Frumoase, destepte si cu still

| Bodo12 a răspuns:

Slabe dar nu slabanoage sa le sufle vantul 1.70 ochi caprui sa se dea cu ruj fara macheaj...

| lazarusmirce12 a răspuns:

Alea frumoase! happy Slabute(nu slabanoage), destepte si de nasul meu!