| Emy_4433 a întrebat:

Buna TPU joc metin2 RO si vreau un sfat... Vreau sa-mi fac un cont care sa fie bun si pvm si pvp si sa fie misto.

20 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Perfecta alegere, ninja lama e un caracter foarte interesant bun in pvp cat si in pvm. La lvl mic e mai greu dar o data ce ai trecut de 40-50 iti zic din propria exp ca distrugi!
In plus are foarte multe tactici: atat in pvp cat si pvm... la razboinic corp e tot aceeasi: aura-iures-izbitura-vartej-incizie :( daca ma pui iti zic cate 5 tactici pentru pvp la ninja lama :) :)
uite si cateva "instructiuni de folosire" : http://board.metin2.ro/......inja-lama/ --- e ceva de citit dar nu vei regreta:D
Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| TupacAlive a răspuns:

Dau fishbot pentru metin2RO pentru un cont de metin2united 90+ sau dau si pe iteme metin2united...
Dau si un cont de lvl 36 happy
Id messenger: hip.hopper2010

| Emy_4433 explică:

Stiu...mi-ar placea un ninja lame pentru ca mi se pare mai bunbig grin

| GameMaster a răspuns:

Frate daca vrei sa fii bun in lupta pvp si pvm iti recomand razboinicul corp.Dar pe metin2 ro este foarte greu sa ai un war pe corp foarte bun deoarece te va costa multi banii aura sabiei si celelalte cari pentru a creste competenta. Funda?

| morfeo a răspuns:

Sall.Un sura Magie Neagra e incredibil in pvp dar si in crescut pentru ca are flacara cu care poti ataca chiar daca mobii iti vor da stun.

| Cromwell a răspuns:

Ey tia recomnda samn pe zmeu, Gnadeste la nivele mari cine pune bonuuri pentru samn sau piatre anti saman ff putin cam 3 % din playeri la nivele mic ni ata, st carti ieftine, in v2 esticautat poti strange bani si in 3 saptamani fac peste 40 kk eu am fcaut in 2 50 kk dat trebuisa joci 4-6 ore pe zi

| N1no a răspuns:

Pai ce sa va spun am avut cont de razboinik corp pe metin2 ro de lv 56.Eram destul de bun dar a fost mult prea greu sal mai tin si am renuntat la ro.DE aceea, m-am apucat de mt2 UT(UNITED) si am cont de lv 141 de sura.Incearcal este foarte bun in PVM.Prima data cand intri in joc iaty sura arme magice, iar apoi cand nu mai vrei sa cresty deloc, schimbaty magiile pe magie neagra si faci numai dueluri si rupi pe toti eu asa am facut si sunt al 11-lea in clasamentul serverului. FUNDA?

| olyvyan a răspuns:

Inscrie-te pe http://metin2tombola2014.yolasite.com/
...cmpletezi alea pe acolo si de revelion se face extragere si primele 3 locuri primesc: 1. pose 2.triton+6 3.100kk si toti participantii primesc cate 10kk de revelion. Extragerile sunt pe fiecare server in parte.

| cocolino01 a răspuns:

Cadourimetin2.yolasite.com-POWER LEVELING, aniverseaza 5 ani de la infiintare! 3 lv moca! NU ratati ocazia pentru ca perioada este limitata!

| Secerica a răspuns:

Cel mai usor mod de a face bani pe metin2 ro DoAR TREBUIE SA SELECTEZI SERVERUL PE CARE JOCI. Recomand cu incredere http://monede-gratis-metin2ro.yolasite.com/? formI11PostFailed=true

| milandru a răspuns:

Lotteria metin2 http://surpryiza.yolasite.com/

| adyytu a răspuns:

Ba apucativa de lunaris acolo e cel mai bine ai itm lv mare in shop sis bune ai drop de bani si itm mre de ex eu m un ninja lamaam pumnale de lv 50+9 si cu 3 pietre +9 toater anti mobi am otel+9 cu 3 pietre+9 de defence si toate epicele de lv 90+9 si am si o groaza de arme de lv 225 si 175 am 1kkk e un metin foarte bun incercatil www.mt2 lunaris.com

| emlvintila a răspuns:

Http://cadourimetin2-ro.yolasite.com/

Iei aici iteme cate vrei. Mie mi-a mers;)

| roxicutzz1 a răspuns:

Pai razboinicul pe corp ar fi ideal dar va fi greu sa fie si pvm si pvp trebuie multe iteme bune si mult stres.Trebuie sa iti faci iteme de recomandat pe Serverul Draco ca sunt mai ieftine itemele.Sa iti faci arme de duele si de bataie ...Bafta

| numele a răspuns:

Ce dracul a patit asta de deasupra mea si ori cum ninja pumnale skil assasin e cel mai bun 1 punct vit si 2 dex cand ati terminat cu dex incepeti 1 punct vit si 2 str

| FuN4FuN a răspuns:

Bai sincer daca vrei fa ce vrei da eu iti zic asa: war mental pana faci lvl mare si bani fiindca un war mental rezista mooooolt si e foarte bun la crescut pe cand corpu... merlesti prea repede.--- dupa aia cam pe la 30 in sus ia-ti corp si te apuci pana la 50 cu coprul ca este bun ca are dmg mare iar monstrii de lvl tau nau viata multa. Apoi la 60 daca esti nebun ca mine de metin2 apucate de war mental pana la 90+ si cand te-ai plictisit de metin2 fate war corp si stai la dueluri

| crystyy03 a răspuns:

Pentru pvm si pvp war corp, war mental si sura arme magice
Pentru numai pvp sura BM, ninja lama si ninja arc, de preferat ar fi ninja lama

| Olowe a răspuns:

Lasa metin2ro apuca-te de us

| raluca_9128 a răspuns:

Copii, daca de acum va apucati de metin2 cu lectile cum ramane? Acolo invatati sa bateti oamenii nu e bun pentru educatie...