| UnicornsAreLove a întrebat:

Katy Perry se drogheaza? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Da' de ce nu o întrebi pe ea?batting eyelashes.

| Nymphetamine a răspuns:

Toate pop-cacariile se drogheaza. happy

| Radioactive a răspuns:

Nu vrei să îţi spun şi ce culoare are lenjeria ei intimă? De unde să ştim noi? Cred că orice vedetă ajunge să consume măcar o dată astfel de substanţe, dar nu ştiu eu să răspund, nu am cum să o cunosc personal.

| Radioactive a răspuns:

Nu e vorba de cine pune întrebarea, ci de ce întrebare e. De unde să ştiu eu dacă se droghează aia?

| IuliaJuly13 a răspuns:

Poate! Dar asta nu ar trebui sa fie luata in seama pentru ca nu conteaza ce faci in viata ta personala,ci ce faci pe scena, la TV, etc.

| UnicornsAreLove explică:

Ok daca intreba altcineva raspundeati da la mine nici cum.

| UnicornsAreLove explică:

Ma gandeam eu ca sa scris in vreo revista ceva apropo Nymphetamine Jessie J nu se drogheaza citeste revista Popcorn de luna asta