| roxutzaelena a întrebat:

Buna TPU luni am ora deschisa le dirigentie si nu am nici o idee pentru tema care ne-a dat-o domnul diriginte ma puteti ajuta va rog?! Aceasta este tema:ABILITATI DE COMUNICARE POZITIVE!
V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta!

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Cam in neregula formularea temei.Te poti gandi la cum sa faci sa comunici adecvat cu ceilati. Sa spui ce simti, fara sa jignesti, sa exprimi ce dorinte ai, modalitati de spune ca ceilalti ti-au gresit-sa spui cu ce ti s-a gresit, in mod concret fara sa etichetezi persoana.

1 răspuns:
| Cristina304 a răspuns:

Poti face un referat pe care sa il citesti sau niste desene prin care sa arati abilitati de comunicare pozitive.