| BloodMoon a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu si aseara am visat ca eram impreuna cu alt baiat m-a pupam si ma tineam de mana cu alt baiat oare ce inseamna asta? ofer fundita

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimic,probabil iti lipseste [ex]prietenul

| Musique a răspuns:

Nu înseamnă nimic.Nu trebuie interpretat fiecare vis.
Baftă.

| Ferenin a răspuns:

Nu cred ca ai vrut sa te desparti de el cu adevarat, ai vrut sa experimentezi despartirea probabil. Stiam o chestie de genul, in vise gasesti raspunsurile pe care le cauti. Apropo, de ce ai mai fost prietena cu el si el cu tine daca va gandeati deja la despartire?

| Xenya a răspuns:

Visele sunt doar vise si atat.