| ℬaby a întrebat:

TPU!
Ma bucur ca sunteti aici sa ma ajutati si pe mine cu cevahappy.

Decibig grin. Dati-mi si mie niste nume de id, counter'strike' nu conteaza. oh go on, Dar sa fie dragute, acum in prezenT am numele pe counter strike: P! nK G! Rl; x. Totusi nu stiu.As vrea sa mi-l schimb in ceva mai nou, ceva mai truuu love struck, Dar nu am ideisad.
Informatii ( Pentru a raspunde mai rapid ) :
Pai ma cheama Bianca
*Am 11 ani
Joc counter strike, efectiV si everyDay pe servere >zoMbiehappy. ( cs.rebelnetwork.ro:27016 )
Culorile mele preFerate : Rooozz love struck, Negru, MoooV

Astept, cum am spus, idei de iduri si nume cs! happy
Multumesc anticipat! love struck

Cu drag,

Byby happy

3 răspunsuri:
| MeGhosta a răspuns:

Bib_cs; twics.green_cs; bibicuu. cs; cs.bibibuuu;
fundita? love struckbatting eyelashes

| MeGhosta a răspuns:

Cs.bibicuuu *

| stely65 a răspuns:

Joint FioriGinal BlackShot