| DeeutzaAndreea a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva va rog? Eu ma joc IMVU. Si am folosit metodele de pe earn credits dar, nu pe toate.Si acum numai stiu cum sa fac credits. Va rog ajutati-ma dau funda la raspunsul cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Pai.Dai eran credits`-> "aia cu 1500 :D -> Scrii emailul prietenului sa se termine cu @yopmail.net ( poti sa scrii un email la nimereala +@yopmail.net) -> Scrii si numele-> dai copy la emailul prietenului-> dai continue-> intri pe yopmail.com http://www. yopmail.com/en/-> Dai paste la emailul care ai dat copy -> trebuie sa iti apara invitatia -> dai YES - > iti apare sa faci cont, scrii DOAR NUMELE CONTULUI, inchizi" casuta unde ti-a aparut sa faci cont " -> revii la invitatie, dai din nou YES -> si scrii numele care l-ai scris prima data si completezi tot -> Si dai pe casuta aia din josul paginii sa faci contul.
P.S : Daca nu apare invitatia mai faci din nou partea cu emalul, copy-paste si asa mai departe.

Pa, pa.