| Elial a întrebat:

maine sunt de serviciu pe sc. si nu stiu ce sa fac...ma voi plictisi de moarte, ceva idei? funda!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta99 a răspuns:

Ia-ti castile de la telefon sau mp3-u ca sa asculti muzica, ia o carte sa citesti, cumparati mai multe reviste sau inegrame, uita-te pe geam si urmareste atent lumea(o sa ti se para amuzant), ia-ti niste foi si fa portrete amuzante profesorilor si colegilor

daca mai esti cu o persoana(ca am auzit ca in unele scoli stau cate 2) jucati avioanele, spanzuratoare, fazan s.a.

mai sunt multe chestii de facut da nu-mi vin acum in minte, daca imi mai vin idei, iti mai zichappy

2 răspunsuri:
| AlexiaClaudia a răspuns:

Citeste o carte,vezi ce fac aia de la sport,plimba-te, scrie o poveste, canta etc

| AlexDF a răspuns:

Ia-ti laptopul sau telu si joaca-tetongue