| AdinaakaMorphie a întrebat:

Mi-am facut pagina pe facebook ( Supradoză de vise ) si vreau sa adaug un nou admin si nu stiu cum sad imi apare Specify an email address si nu stiu ce sa pun :-s ma ajuta cineva?! funda:*

1 răspuns:
| analfabet5698 a răspuns:

Pai acolo trebuie sa pui adresa de mail pe care e facut facebookul celui pe care il vei numi admin! Dar am o intrebare pentru tine... Parola care trebuie sa o scrii dupa ce pui adresa de mail o stii? Daca da da-mi-o si mie!