| DeeaAndreea1234 a întrebat:

TPU! Ne-am hotarat la clasa noastra sa punem cate 5 lei de fiecare ( suntem 10 copii ) sa ii luam profesoarei de Fizica un cadou deoarece este ziua ei, si nu stim ce, imi puteti da niste sugestii? Fundita :**

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Dupa cate acuzatii de luare de mita si amenintari au fost, in toata media, adresate cadrele didactice, nu cred ca va primi altceva decat un buchet de flori si o felicitare.

| mona a răspuns:

Un buchet de flori si o felicitare

| Fatamuntilor a răspuns:

Faceti o poza cu voi toti.Pe spatele pozei cineva mai inspirat poate scrie ceva frumos, dupa care semnati toti.Inramati poza, puneti si o sticla.
Daca mai raman ceva banuti pentru un buchet de flori e foarte bine!

| ElenaSA a răspuns:

Mai bine ii luati un buchet de flori.Il va primi cu bucurie; pentru ca a fost atata scandal cu cadourile se poate sa-i fie teama sa primeasca ceva, chiar daca este ceva simbolic si nu ati fost fortati sa cumparati ceva.

| Vans a răspuns:

Eu de ce nu primesc cadou? n-oi fi profă de fizică, dar măcar sunt elev

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Andreea! I-ati putea cumpara un buchet de flori, o cutie de bomboane si o felicitare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva original, ce n-a mai primit niciodata pana acum...
Ce sa fie?
Gata - stiu!
Telefoane ca sa filmati aveti, nu?
Bun.
Un dosar penal.Asta da surpriza!

| bombonicadeciocolata a răspuns:

Ati pute sa-i luati un colier cu o pereche de cercei sau un set de pahare asta i-am luat si noi profesoarei noastre si a fost foarte fericita ....sau ati putea sa ii mai luati si niste flori este un gest frumos si simplu