| GaGy a întrebat:

Buna TPU.Nu stiu daca ma voi exprima cum trebuie... dar incerc.
Deci am vrut sa ma scap de cateva programe din calculator si sa le sterg. Apoi am dat pe un program care nu mi s-a parut interesant si am crezut ca e vreo tampenie instalata de mine am dat Remove si mi s-a restartat calculatorul.
Cand mi sa deschis am vrut sa pun muzica si sa reincep treaba.
Eu daca nu ascult muzica nu ma simt in largul meu.
Am intrat pe youtube am pus o melodie.Videoclipul mergea dar nu se auzea nimic.am verificat sa vad daca e in regula la mufa.Era in regula.
Beculetu mi se aprindea.Si si daca bag castile nu mi se aude nimic.Am vrut sa vad daca nu mi pe mut. Dar nu am gasit chestia aia ce regleaza volumul ( nu stiu cum se numeste).
Ce isprava credeti ca am facut? Si cum o pot repara.
Funda.
Va rog am nevoie repede de raspuns. Fara muzica is moarta.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| traceurpkvictor a răspuns:

Da ai dezinstalat placa audio si se instaleaza foarte simplu daca mai ai CD ei il introduci in calculator next next si tot asa si mai faci niste setarri daca mai trebuie depinde de placa si dupa aia finish

2 răspunsuri:
| deea_5723 a răspuns:

Poate ai dezinstalat placa audio...nu ma priep prea bine la calculatoare, dar stiu ca eu trebuie sa o instalez de fiecare data cand imi reinstalez windows-ul, altfel patesc ce ai povestit tu acolo sus.hee hee trebuie sa sa vezi ce placa de baza ai si sa cauti un kit de instalare pentru placa audio...happy

Răspuns utilizator avertizat