| Andreeeeea_2521 a întrebat:

Buna TPU.puppy dog eyes Nu stiu daca il stiti pe Noni Ene. Dar acum vreun an avea un videoclip nu canta.Era o poveste despre un baiat sarac care se imbraca naspa si a gasit niste bani in bloc si si'a luat haine si de atunci toata lumea din liceu il placea. Ceva de genul.Stiti cum se numeste? Il vreau pentru ca mi-a placut foarte mult; x

2 răspunsuri:
| SmileFreedom a răspuns:

Pai Noni Ene cantastraight faceNu stiu despre ce videoclip este vorba.Cauta si tu pe youtube Noni Ene si vezi daca gasesti ceva...Dar sincer nu cred ca exista.Succes si sa gasesti ce vrei!

| Cryss_8306 a răspuns:

Eeste vorba despre "unchiul din america" sper sa-ti fie de ajutor.