| ScarryD a întrebat:

♥. Buna.TPU! Pai.sa va spun care e problema.as vrea sa-mi fac un cont pe YouTube.Am incercat dar imi spune ca nu sunt eligibila.):. Cum vine asta? Cine ma poate ajuta sa-mi fac? Sau poate cineva. sa. i faca cont.Multsumesc anticipat! App. fundoi!love struck.

1 răspuns:
| Sabrina25 a răspuns:

Hei buna.AM patit si eu asa si ideea care ti`o dau este aceea sa iti pui un nume aiurea.Eu am ceva gen Mslikeacat.Iti poti pune orice.Prajituradeciocolata sau Briosa cu alune laughing chestii aiiurea. Daca nu, just trywinking bafta