| anonimyus0021 a întrebat:

Buna TPU simt ca sun urmatit de cineva o fi un criminal in serie sau un sihopat mi-e frica sa ma duc pana la baie si imi vine ce sa fac crying

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asta este deja paranoia....sa nu o dai si in schizofrenie.
Esti in casa ta, nu e nimeni acolo, totul este in imaginatia ta.
Nu ar strica totusi sa consulti un psiholog.
Paranoia excesiva poate sa fie un semn de inceput de schizofrenie.

| TeoPT a răspuns:

Fă pe tine. thinking

| Musique a răspuns:

Să renunți la fentezi.
Nu te omoară nimeni.

| TheStory a răspuns:

Totul este in mintea ta, vorbeste cu cineva si te vei linisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moama, ce n-as da sa intre unu la mine in casa, cred ca l-as teroriza saracul.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai poate e imaginatia ta, spune-i mamei tale.happy

| MegamortX a răspuns:

Simți că ești urmărit de cineva? și ți-e frică să te duci la baie? fă pe geam.

| AcHollism a răspuns:

*Nu mi-am dat seama inca daca trebuie sa iau in serios intrebarea ta sau nu*. Well, sa prespunem ca tot ce zici e acolo nu e gluma.Incearca sa nu te mai gandesti la asta,nu stiu, fredoneaza o melodie, fa orice altceva sa nu te mai gandesti, si aminteste-ti ca totul se intampla doar in imaginatia ta, ca nu e nimic real.Incearca sa faci asa si peste ceva timp iti va trece.

| Victor7boy a răspuns:

Buna.Esti in casa ta, nu ai de cine sa fii urmarit. Daca vrei te poti duce la un preot si sa te rogi lui Dumnezeu, dar nu esti urmarit de NIMENI!