| aly19223 a întrebat:

Buna TPU? stie cineva macar un film in care a jucat actrita Kang byul (este o actrita coreeana)
ps. in afara de Kim suro am vazut deja acest film dar sunt sigura ca mai ex altele

2 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Seriale: Kim Soo Ro, Harvest Villa filme : Wandeugi (2011)
O Blood Gajul / Whispering Coridoarele (2005)

| HWTyrael a răspuns:

Exista cea mai mare baza de date pentru filme imdb.com Intra pe site-ul ala si scrie numele actritei la search si vezi gasi toate filmele cu ea, regizate, scrise si orice altceva a facut ea in doemniul cinematograficwinking