| Mirabella95 a întrebat:

Stie cineva vreo metoda serioasa prin care poti face bani online? lucrand la calculator?

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Buna
Da, depinde ce stii sa faci.
Nu te apuca de payperclick ci alte metode geniale, daca vrei sa te apuci de ceva fa ceva serios.
Sunt situri de freelancer in toate domeniile, poti castiga practic din orice. (cod, creare situri, optimizare, modificare poze, deisgn, logo, scris articole pe diverse teme)
Daca nu stii engleza solutia ar fi sa-ti faci un blog sau pagina facebook populara si sa monetizezi asa.
Momentan daca ai site poti incerca marketing afiliat, am testat cateva luni si merge ok.
Poti da mesaj privat si putem discuta mai in detaliu, in functie de ce stii si ce-ti place.
Bafta