| Sexygirl_9196 a întrebat:

Buna TPU.
Stiti vreun program de modificat poze in care sa colorezi ceva, eu am o poza si tin in mana o geanta dar nu se asorteaza si vreau sa o colorez...
Funda daca stiti big grin

1 răspuns:
| ZoZoHeart a răspuns:

Da. Cel pe care îl folosesc să fac așa ceva este un program online, foto flexer: http://fotoflexer.com/. Te duci la Geek, Smart Recolor. Cu roșu colorezi toată partea care nu trebuie colorată dar trebuie păstrată (la Keep), iar cu verde, selectezi culoarea și colorezi tot ceea ce vrei să recolorezi. Oricum, culoarea este tot verde, dar rezultatul e cu culoarea care o să o alegi tu. Mult succes și o seară plăcută!