| sangerosulel a întrebat:

Buna tpu.Sunt timid si vreau sa nu mai fiu. Cand vorbesc cu prietene nu am treaba, dar daca imi place de cineva, no cunosc, imi este greu sa scot o conversatie. Nu stiu de unde sa incep. Stiu ca trebuie sa fiu eu insumi, dar nu ajunge. Niste ajutor/sfaturi ar fi perfecte. Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Alexandra678 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere mare in tine, nu te mananca nimeni! Daca chiar iti place fata asta trebuie sa te sacrifici pentru ea si sa incerci sa comunici! La inceput o sa-ti fie greu, dar o sa se te obisnuiesti cu timpul! P.S. baietii trebuie sa faca primul pas! FUNDA?

1 răspuns:
| CristieXe a răspuns:

Mai intai trebuie sa te bazezi pe Eul din tine, si sa dai ce-ai mai bun din tine, fii tare frate, nu te lasa asa usorwinking