| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti bucurosi ca incepe scoala sau nu? Daca da de ce si daca nu de ce.

Răspuns Câştigător
| Allesya1097 a răspuns:

Da pentru ca imi mi-e dor de colegi, profesori (profesoare ) si cam atat.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Da, sunt bucuros de nu se mai poate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt nici bucuros, nici trist că reîncepe şcoala. E ceva firesc.

| gingergirl1 a răspuns:

Nu prea ma incanta ideea pentru ca de maine cam incepe greul ...mai e putin pan'la examene laughing
Pe de alta parte, imi e dor de colegi puppy dog eyes

| Chamberlin a răspuns:

Da, mi-e dor de colegi mei.

| Lolităăăă a răspuns:

Normal ca nu. Sunt aproape de colegi, stiu unde sta profele. Si mna, e mai bine acasa laughing)